BİLGİN MOTORLU ARAÇLAR TARIM ALET VE EKİPMANLARI TİC. SAN. LTD. ŞTİ

Merkezi;Mersin/Tarsus sanayi bölgesinde bulunan BİLGİN TİCARET LTD.ŞTİ.1960 yılında kurulmuştur.Bu bölgede 55 seneyi aşkın zamandır, faaliyet göstermektedir.

Kurucusu sayın ALİ CEVAT BİLGİN,oğulları A.Hidayet Bilgin,Sedat Bilgin,Suat Bilgin,Fuat Bilgin olarak Tarsus-Mersin bölgesinde itinalı,kaliteli ve istikrarlı bir şekilde genişleyerek bu bölgede 1.sınıf hiz met sektörüne emin ve sağlam adımlarla giriş yapmıştır.

1960 yılında kurulan BİLGİN TİCARET LTD.ŞTİ.bölgenin sektörde önde gelen traktör yedek parça merkezi ol muştur.55 yıllık süre zarfında bu gün gelmiş olduğu saygın yeri,ilkelerinden ve hedeflerinden ödün ver meden korumaya kararlıdır.

1994 yılında SEDAT BİLGİN ZİRVE SİGORTA ARACILIK HİZM.TİC.LTD.ŞTİ.olarak yeni bir hizmet ve iş sektörüne adım atmıştır. Kendi segmentinde faaliyet gösteren kurumumuz, bu konuda şirket prensipleri olarak temkinli,özgüvenli,kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile bölgede çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’de saygın sigorta şirketleri arasında yer alan AKSİGORTA,ERGO SİGORTA,GENEL SİGORTA,GENARALİ SİGORTA,HALK SİGORTA,ALLİANZ SİGORTA,GROUPAMA SİGORTA tam yetkili acenteliğini yapmaktadır. Sigortacılığın tüm alanlarında aktif olarak faaliyet göstermekle beraber, yenilikçi tutumu, köklü yönetim anlayışı, müşteri odaklı hizmeti,hasar ödemelerindeki titizliliği ve hızlılığı ile bölgede en önde gelen sigorta şirketleri arasında yer almasına neden olmuştur.

Bunlarla da sınırlı kalmayan BİLGİN Ailesi;bu başarıların ardından 2008 yılında yine bir ilke imza atarak MASSEY FERGUSON ÇUKUROVA BÖLGE BAYİSİ BİLMOT BİLGİN MOTORLU ARAÇLAR TARIM ALET VE EKİPMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ni kurmuşlardır. Çifçilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü makina ve ekipman müşteriye sunmaktadır.Bununberaberinde,sektördeki ciddiyetin farkında olan firmamız satış sonrası yedek parça ve servis hizmetleriyle kalitesini en üst düze ye çıkarmıştır.

BİLMOT BİLGİN MOTORLU ARAÇLAR TARIM ALET VE EKİPMANLARI TİC.SAN.LTD.ŞTİ. sınırsız hizmet verebilmek, çifçilerin üretimine katkıda bulunmak ve üretimlerini arttırmak için Tarsus bölgesindeki yeni tesislerinde; bölgede ilk olarak TARIM ALETLERİ MARKETİ anlayışını hizmete sunmuştur.

Bu konuda ülkemizin saygın ve kaliteli firmaları ile çalışma ve iş birliği içerisinde olan firmamız Türkiyede kalitesiyle öne çıkmış, çiftçimizin yoğun ilgi gösterdiği markaları Çukurova bölgesinde teşhir etmek, pazarlamak ve satışını gerçekleştirmek amacıyla uygun şart ve koşullarda satışa sunmuştur.

Bilgin Motorlu Araçlar Tarım Alet ve Ekipmanları San.ve Tic. Ltd.Şti.

Adres : Öğretmenler mh. S.Polat Bulvarı No:65 Tarsus – İÇEL
Tel : 0 324 622 22 77 – 88
Fax : 0 324 613 99 55
e-mail : info@bilmot.com.tr